BEZPEČNOSTNÁ AGENTÚRA - SLOVAKIA,s.r.o.

Cieľom spoločnosti je poskytovať služby a riešiť problematiku bezpečnosti komplexne.


Bezpečnostná Agentúra Slovakia

Bola založená za účelom pokrytia trhu bezpečnostnými službami, poskytovania takýchto služieb v širokej škále na vysokej profesionálnej a odbornej úrovni.

Cieľom spoločnosti je poskytovať služby a riešiť problematiku bezpečnosti komplexne, na základe akýchkoľvek požiadaviek zákazníka a predkladať optimálne a správne riešenia.

Táto stránka predstavuje v skratke najdôležitejšie oblasti činnosti našej agentúry a je zameraná na aktuálne problémy, ktoré sa týkajú celej spoločnosti.

Nárast majetkových trestných činov, kriminality násilnej povahy s prvkami organizovanosti a medzinárodných hprepojením sú prvky, ktoré destabilizujú spoločnosť. Našim cieľom je čeliť takýmto problémom a riešiť ich s využitím zákonných možností a prostriedkov. Tomu je podmienená i náročná príprava našich pracovníkov odborných a špecializovaných oblastiach výcviku a služieb.

Riadenie a metodika je realizovaná odborníkmi, ktorí majú dlhoročnú prax z policajných, vojenských špeciálnych jednotiek ako aj vrcholového športu.

Bezpečnostná Agentúra Slovakia sa kvalitným výkonom služby bude snažiť uspokojiť požiadavky alebo projekty podľa želania zákazníka.

Pomôžeme vám ?

  • Alžbetinské námestie 1, Dunajská Streda 929 01
  • 0908 / 718 218
  • info@securitysk.sk
  •  www.securitysk.sk

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.