EM-ER S.R.O.

KOMPLEXNÉ RIEŠENIA V OBLASTI OCHRANY A BEZPEČNOSTI

Firma je zameraná na poskytovanie strážnej služby, detektívnych služieb a školenia odbornej spôsobilosti pracovníkov SBS.


NA NÁS SA MOŽETE SPOĽAHNÚŤ

Poskytovanie bezpečnostných služieb nie je len o ich samotnej prevádzke. Je to aj o korektných kontaktoch s klientom, starostlivosti o pracovníkov, ale hlavne o prevzatí zodpovednosti za odvedenú prácu.

Naša súkromná bezpečnostná služba garantuje kvalitu svojich služieb niekoľkými certifikátmi a mnohými referenciami. Vo všetkých bezpečnostných oblastiach a službách disponujeme dlhoročnými skúsenosťami a naši spokojní stáli klienti sú toho dôkazom.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS?

Výhodou našej spoločnosti je poskytovanie komplexných bezpečnostných služieb. Od poskytovania strážnej služby, detektívnych služieb až po školenia odbornej spôsobilosti pracovníkov SBS.

 

DETEKTÍVNA SLUŽBA

Potrebujete zistiť, resp. vypátrať citlivé informácie? Využite naše detektívne služby. Ide o špeciálny typ služieb, ktoré sa týkajú získavania citlivých informácií o ľuďoch alebo majetku, prípadne sa zameriava na hľadanie osoby.

 

STRÁŽNA SLUŽBA

Náš tím má bohaté skúsenosti nielen v oblasti súkromnej bezpečnosti ale aj v oblasti štátnej služby v ozbrojených bezpečnostných zložkách.

 

PORADENSKÁ A KONZULTAČNÁ ČINNOSŤ

Poradenské úkony poskytujú bývalí dôstojníci policajného zboru, ktorí majú praktické skúsenosti vo vyšetrovaní, ktoré dokážu efektívne využívať v zmysle platnej legislatívy.

 

ZÁRUKA DISKRÉTNOSTI

Diskrétnosť je pre nás samozrejmosťou. Všetci naši zamestnanci sú zaviazaní mlčanlivosťou. Diskrétnosť vám garantujeme na 100%.

Pomôžeme vám ?

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.